Veľmi dobré správy čakajú tieto 3 znamenia čínskeho zverokruhu tento víkend, od 23. do 24. marca 2024

Víkend z 23. až 24. marca 2024 budú umiestnené v znamení dobrých prekvapení pre určité znamenia čínskeho zverokruhu. Či už chcete napredovať vo svojich projektoch, spoznať nových ľudí alebo si užiť krásnu harmóniu vo dvojici, tento víkend bude pre rodákov z dotknutých znamení veľmi prínosný. Zistite bez ďalšieho odkladu, čo je táto dobrá správa a či je na zozname aj vaše čínske astrologické znamenie.

The Dragon: víkend synonymom úspechu

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení drak, bude tento víkend plný pozitívnych udalostí. Budete cítiť, ako do vás vtrhne nová energia a budete mať dojem, že sa na vás všetko usmieva. Tu je to, čo vás čaká:

  • Nový rok : Nezabúdajme, že čínsky Nový rok sa koná niekoľko mesiacov pred naším novým gregoriánskym rokom. Tento víkend by preto mohol byť vhodným časom na opätovné oslavy tohto roku, ktorý sa formuje tak, aby bol pod tou najlepšou záštitou, či už s priateľmi, rodinou alebo dokonca sám! Ukážte spontánnosť a nechajte sa získať radosťou zo života, ktorá je pre Draka charakteristická.
  • Profesionálne projekty : Rodáci z Dragonu budú už tento víkend odmenení. Výsledkom môže byť povýšenie, bonus alebo dokonca úspech dôležitého projektu. V každom prípade to znamená začiatok dobrého obdobia pre vašu kariéru.

Had: láska a dôvera sú tam

Domorodci z Had, zase zažijú v láske víkend v znamení dobrých správ. Hviezdy budú zoradené tak, aby vám umožnili nájsť lásku, upevniť svoje vzťahy s partnerom alebo dokonca jednoducho zažiť vášnivý románik, no bez budúcnosti. V súhrne:

  1. nezadaní : Ak hľadáte lásku, je veľmi pravdepodobné, že tento víkend stretnete zaujímavého človeka. Možno budete musieť ísť von do iného prostredia a skrížiť sa s niekým, kto vás uchváti svojím vzhľadom aj osobnosťou.
  2. Vo dvojici: Toto bude ideálna príležitosť stráviť nejaký čas na spojenie so svojou polovičkou a posilniť putá, ktoré vás už spájajú. Využite príležitosť diskutovať o vašich spoločných projektoch, vyjadrite svoje očakávania a túžby, aby ste napredovali ruka v ruke.

Krásna harmónia pre pár Had-Drak

Pre páry, kde je aspoň jeden partner narodený v znamení draka, bude láska určite na mieste. Kombinácia pozitívnych energií spojených s dvoma astrologickými znameniami prispeje k ohnivým vyhláseniam, nežným a starostlivým gestám, ako aj spoločným budúcim projektom.

Tiger: Sobota, ktorú treba označiť bielym kameňom

Ak ste sa narodili v znamení Tigerdeň Sobota 23. marca 2024 zostane vrytá vo vašej pamäti. A z dobrého dôvodu hviezdy naplánovali sled udalostí, ktoré prinesú úžasné prekvapenia do rôznych aspektov vášho života:

  • Na profesionálnej úrovni môžete mať príležitosť preukázať svoje schopnosti na podujatí alebo tímovom stretnutí. Výsledkom môže byť uznanie od vašich nadriadených a prečo nie, povýšenie neskôr.
  • Po finančnej stránke by táto sobota mohla byť príležitosťou na objavenie nečakaných ziskov. Bonus, dedičstvo, zabudnutá náhrada… Možnosti sú početné a rozmanité. Využite príležitosť rozmaznať svojich blízkych alebo investujte do projektu, ktorý je vášmu srdcu blízky.

Vplyv mesiaca

Pre tento výnimočný deň vplyv o mesiac bude veľmi dôležité. V skutočnosti tento nebeský satelit ovplyvňuje naše emócie, stav mysle, ako aj naše správanie. Pod jeho benevolentným vplyvom sa domorodci z Tigra uvidia fyzicky a morálne posilnení.

Photo of author
A propos de l'auteur, Alexander Mičko

Vous êtes ici : Domovská stránka » Astrológia » Veľmi dobré správy čakajú tieto 3 znamenia čínskeho zverokruhu tento víkend, od 23. do 24. marca 2024