Zostal vám nejaký opaľovací krém? Tu je 6 babských tipov na opätovné použitie

Kto by to bol povedal, že vaša trubica Solárny krém Opustený na dne zásuvky by sa mohol zmeniť na pokladnicu domácich tipov? Zoči-voči ekologickým a ekonomickým požiadavkám sa opätovné používanie našich produktov stalo praxou, ktorá je rovnako dômyselná, ako aj nevyhnutná. Takže predtým, než budete premýšľať o vyhadzovaní svojho Solárny krém z minulého roka, dovoľte mi, aby som vás previedol šiestimi babské rady ponúknuť mu úžasný a praktický druhý život. Každý z týchto tipov vás môže prekvapiť svojou jednoduchosťou a účinnosťou!

Prečo nevyhodiť starý opaľovací krém

Žijeme v dobe, kedy je nevyhnutné si dvakrát premyslieť, než vyhodíme čokoľvek, čo by sa ešte mohlo hodiť. Tam Solárny krém nie je výnimkou z tejto filozofie udržateľnosti. Ak teda nájdete tubu, ktorej dátum spotreby už vypršal, alebo ste si jednoducho kúpili príliš veľa, neponáhľajte sa s ňou do koša. Tu je niekoľko šikovných tipov, ako premeniť tento produkt na letnú ochranu na spojenca po celý rok.

Prvý tip: Núdzový hydratačný krém

V chladnom počasí alebo keď vaša pokožka volá po hydratácii, no chýba bežný krém Solárny krém sa môže stať nečakaným spasiteľom. Vďaka zložkám určeným na ochranu pokožky pred UV žiarením často obsahuje účinné hydratačné látky. Naneste malé množstvo na suché miesta a nechajte jeho výživné vlastnosti pôsobiť ako núdzové ošetrenie.

Druhý tip: Pre jemné ruky

Naše ruky sú neustále odkryté a zaslúžia si osobitnú pozornosť. Pomáha im to, ak do svojej každodennej rutiny zaradíte opaľovací krém chrániť pred vonkajšou agresiou pričom ich ostane mäkké. Pred spaním alebo po umytí si ruky namasírujte trochou opaľovacieho krému. Je to skvelý spôsob, ako si ich vážiť bez investovania do konkrétnych produktov.

Tretí tip: Starostlivosť o kožu

THE kožené, či už topánky, tašky alebo pohovky, vyžaduje údržbu, aby si zachovala svoju pružnosť a lesk. Opaľovací krém možno použiť ako alternatívny ošetrujúci prípravok na ošetrenie kože. Pomáha odolávať vyblednutiu a poškodeniu slnkom. Jemne votrite krém do kože a vyleštite suchou handričkou pre bezchybný povrch.

Štvrtý tip: Zabráňte hrdzi

Ak hľadáte riešenie pre zabrániť hrdzi na vašom záhradnom náradí alebo určitých kovových zariadeniach môže byť opaľovací krém dobrým kandidátom. Jeho ochranný film môže pôsobiť ako bariéra proti vlhkosti a oxidácii. Pred uskladnením naneste tenkú vrstvu na miesta, ktoré môžu hrdzavieť.

Piaty tip: Upokojujúci balzam po holení

Po holení môže byť pokožka niekedy podráždená alebo nepríjemná. Opaľovací krém, vďaka svojim vlastnostiam upokojujúce a hydratačný, možno v prípade potreby použiť ako balzam po holení. Pomáha upokojiť pokožku a znížiť začervenanie a zároveň ju chráni pred akýmkoľvek vonkajším útokom.

Šiesty tip: Mazivo pre vaše náradie

Opaľovací krém má textúru, ktorá môže výhodne nahradiť a lubrikant keď zistíte, že nemôžete mať žiadne po ruke. Či už sú to vaše nožnice, vŕzgajúce pánty alebo dokonca nejaké malé mechanické prvky, kvapka opaľovacieho krému môže zmeniť všetko. Kĺzanie sa zlepší a vaše náradie sa vám poďakuje za túto nečakanú starostlivosť.

Tu je šesť dômyselných metód, ako sa vyhnúť opusteniu a Solárny krém stať sa ďalším kúskom odpadu. Namiesto toho sa môže stať všestranným a užitočným predmetom vo vašej domácnosti. Keď sa budete nabudúce pýtať, či vám ešte nejaký opaľovací krém zostal, pamätajte, že s trochou kreativity sa z neho ľahko stane niečo viac ako len letná kúra.

Photo of author
A propos de l'auteur, Alexander Mičko

Vous êtes ici : Domovská stránka » Životný štýl » Zostal vám nejaký opaľovací krém? Tu je 6 babských tipov na opätovné použitie